Повчинська ЗОШ І-ІІІ
Вівторок, 19.09.2017, 14:43

Вітаю Вас Гість | RSS
[ Головна ] [ Ваші наставники та кумири. - Форум ] [ Реєстрація ] [ Вхід ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: NoNameska, seroga27 
Форум » Ми і наже життя » Ваші наставники та кумири. » Ваші наставники та кумири.
Ваші наставники та кумири.
NoNameskaДата: Понеділок, 22.04.2013, 22:23 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Репутація: 0
Статус: Offline
Які люди зіграли велику роль у становленні вашої особистості?

InkognitoДата: Вівторок, 23.04.2013, 16:00 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Із дитинства ми прагнемо когось наслідувати. Спочатку батьків, потім вихователів у дитячому садку, згодом — учителів. Іноді нашими кумирами стають герої кінофільмів або книг. А коли ми дорослішаємо і прагнемо утвердження у власних очах і очах однолітків, то обираємо для наслідування визначну особистість. Більшою мірою, це буває ненавмисне. Просто випадково дізнаємося про щось значуще в. житті видатної особи і порівнюємо з собою, намагаємося знайти щось схоже. 

У моїй сім'ї завжди шанували Тараса Шевченка. Ця повага до Великого Кобзаря не мала нічого спільного з обожнюванням. Ні, просто вишитий портрет завжди висів на видному місці в обрамленні вишиваних рушників. І ніхто з сім'ї ніколи не дивувався поєднанню сучасних меблів і національних вишиванок в інтер'єрі нашої оселі. Мені з дитинства прищепили любов до Шевченкового слова, до української пісні. А коли я підросла, то більш детально ознайомилась з біографією великого сина України. Я ніколи не ставила перед собою питання: чому Шевченка називають великим, я знала це змалечку. А зараз я так глибоко відчуваю, що значить Великий Кобзар в житті України і кожного українця, адже він навчив нас, як треба любити рідну землю. Його здатність на самопожертву в ім'я України буде прикладом ще для багатьох поколінь. Але найсуттєвішим для мене було усвідомлення того, що всі великі особистості — це такі ж люди, як і я, що вони могли радіти і сумувати, сміятись і плакати, могли помилитись і схибити, але завжди залишалися міцними натурами.

Sanich17Дата: Вівторок, 23.04.2013, 20:45 | Повідомлення # 3
Рядовий
Та які там кумири, самому потрібно думати, немає чого там когось наслідувати!

Lego_TyTДата: Субота, 27.04.2013, 21:56 | Повідомлення # 4
Рядовий
Репутація: 1
В мене є кумир - та людина, яку я завжди бачу, коли дивлюся в зеркало)

Форум » Ми і наже життя » Ваші наставники та кумири. » Ваші наставники та кумири.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017      Безкоштовний хостинг uCozЯндекс.Метрика