Повчинська ЗОШ І-ІІІ
Субота, 18.11.2017, 05:39

Вітаю Вас Гість | RSS
[ Головна ] [ Яка професія вам до душі? - Форум ] [ Реєстрація ] [ Вхід ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: seroga27, NoNameska 
Форум » Спілкуємося про школу » Яка професія вам до душі? » Яка професія вам до душі?
Яка професія вам до душі?
NoNameskaДата: Понеділок, 22.04.2013, 22:19 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка професія вам до душі?

InkognitoДата: Вівторок, 23.04.2013, 15:34 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться стати вчителем. Мені подобалася моя перша вчителька. Вона завжди добре пояснювала, була дуже уважною і рідко лаяла нас. Я знаю, що хорошим вчителем стати дуже важко. Учитель повинен досконало знати предмет, який він викладає, він повинен бути добре освічений і добре інформований. Неосвічений вчитель вчить неуцтво, полохливий вчитель вчить страху, нудьгуючий вчитель вчить нудьзі. Але хороший учитель розвиває в своїх учнях гаряче прагнення до знань і любов до істини і краси. Як сказав одного разу Джон Стейнбек, великий вчитель - це великий художник, а ви знаєте, як мало на світі великих художників. Викладання, можливо, найбільше з мистецтв. Виховувати дітей - велика відповідальність. Я думаю, що саме тому вчителі користуються глибокою повагою. Адже не дарма кажуть, що школа - це друга сім'я, де вчителі - другі батьки. Адже вчителі піднімають і часто допомагають йти по життю, оберігають, іноді карають, а десь навпаки завищують оцінки. Багато вчителів навчають не тільки свого предмета, а й вчать жити і цінувати свою честь. Я знаю, що робота вчителя досить важка. Учитель не може сказати, що знає все в своїй області. Він продовжує вивчати свій предмет протягом усієї своєї діяльності, щоб зуміти відповісти на будь-яке питання. Він повинен бути зразком компетентності.

Форум » Спілкуємося про школу » Яка професія вам до душі? » Яка професія вам до душі?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017      Безкоштовний хостинг uCozЯндекс.Метрика